Економічне життя міста

Економічне життя міста не стоїть на місці, про що розповів на апаратній нараді начальник відділу економіки та торгівлі Лев Попель. На сьогодні складним залишається питання перевезень у місті, яке підсилюється також і погодніми умовами. Продовжуються скарги мешканців на урядову та гарячу лінію. Минулого тижня проводився моніторинг маршруту №2, результати якого привели до початку процесу розірвання угоди на обслуговування із перевізником.

 

Також пан Попель доповів, що із початком нового року розпочалися і нові процеси у сфері державних закупівель, тому відділ уже активно надає потрібні консультації місцевим комунальним підприємствам.

 

Підходить до завершення і підготовка проекту рішення про затвердження програми соціально-економічного розвитку на 2018 рік, а за зверненням підприємств розпочато процес коригування тарифів – перевезення, КП «Вододар» та КП «Водоканал».

 

Наголосив пан Попель на тому, що учасникам, які подають свої проекти на конкурс ДФРР, варто дуже ретельно перевіряти подані документи на відповідність вимогам, щоб не отримувати відмови.

Additional information