Відбувся вечір-портрет Любові Голубіцької

Вчора у читальній залі центральної міської бібліотеки за підтримки Бориславської міської ради, управління культури, молоді, фізичної культури та спорту і Централізованої бібліотечної системи відбувся вечір-портрет Любові Голубіцької "Я просто жінка".

 

У цей день пані Люба разом з усіма гостями заходу святкувала і свій день народження з чим її щиро вітали усі присутні. Того вечора про Любов Голубіцьку дізнались не лише як про керівника комунального підприємства "Зелений світ" і депутата Бориславської міської ради, а й про художницю та поетесу. Хоч вона сама себе не визнає ні художником, ні поетом у її роботах як пензля, так і пера відчувається ніжна й водночас сильна душа справжньої жінки.

 

З уродинами та творчим дебютом Любов Михайлівну у той день вітали заступник міського голови Роксоляна Гарасимів, керівник Львівської обласної організації "Самопоміч" Парасковія Дворянин, голова фракції "Об’єднання "Самопоміч" Олег Березюк, директор міської бібліотечної системи Наталія Бараняк, членкині місцевого осередку "Союзу Українок", депутати, колеги по роботі, друзі та родичі.

 

Родзинкою вечора став і несподіваний аукціон, на якому було продано одну із робіт пані Люби. Гордим власником картини "Щастя на порозі" став Назарій Хромик. Кошти, виручені з продажу картини, будуть використані для поповнення читального фонду центральної бібліотеки Борислава.

Additional information