Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Бориславської міської ради

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Бориславської міської ради

 

«Про затвердження Правил торгівлі на ринках міста Борислава»

 

Проект рішення Бориславської міської ради «Про затвердження Правил торгівлі на ринках міста Борислава» розроблено відділом  економіки та торгівлі Бориславської міської ради.

 

Основною метою прийняття регуляторного акту є приведення у відповідність Правил торгівлі на ринках міста Борислава до норм  чинного законодавства.

 

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Бориславської міської ради у розділі „Регуляторна політика” підрозділі „Оприлюднення проектів регуляторних актів” протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення повідомлення про оприлюднення цього проекту регуляторного акту.

 

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту просимо подавати у письмовій формі протягом місяця від дня оприлюднення проекту рішення міської ради та аналізу його регуляторного впливу на поштову адресу: 82300, Львівська обл., м. Борислав, вул. Шевченка, 42,  тел. (03248) 54264,  відділ економіки та торгівлі Бориславської міської ради (каб.22) або електронною поштою на скриньку: JLIB_HTML_CLOAKING .

Additional information