До відома сімей пільгових категорій щодо оздоровлення та відпочинку дітей в дитячих центрів «Артек» та «Молода Гвардія»

Обов’язковою умовою прийому дитини на оздоровлення є наявність належним чином оформленої медичної довідки на дитину, яка від’їжджає в дитячий заклад оздоровлення та відпочинку (форма №079/о), виписки про щеплення та перенесені дитиною інфекційні захворювання, довідки про відсутність контактів з інфекційними хворими (епідоточення), корости та педикульозу немає.

 

З огляду на поширення захворювання на кір в усіх областях України (за даними Міністерства охорони здоров’я України за 11 місяців 2017 року зафіксовано 3382 випадки захворювань на кір), дитячі центри «Артек» та «Молода гвардія» занепокоєні ситуацією щодо виникнення можливої епідеміологічної ситуації під час оздоровлення дітей в дитячому центрі.


Діти, медичні довідки яких оформлені неналежним чином, не будуть прийматись до дитячих центрів «Артек» та «Молода гвардія».


Повернення таких дітей до місця проживання буде покладено на супроводжуючу особу за рахунок коштів направляючої сторони.


За оперативною інформацією перші тематичні зміни в дитячих центрах «Артек» і «Молода гвардія» розпочнуться 10-13 лютого поточного року.


За додатковою інформацією мешканці м. Борислава та смт. Східниці, які відносяться до пільгових категорій просимо звертатись в управління праці та соціального захисту населення по вул. Грушевського, 7 м. Борислав каб. №7 тел. (0248) 5-00-54.

Additional information