Обережно - бурульки!

У зв’язку з надмірними снігопадами на покрівлях будинків та споруд утворилися глиби із снігу, а внаслідок перепаду температур крижані бурульки. Вони становлять загрозу для життя людей. Падіння снігу або льоду з даху може привести не тільки до сильного удару або струсу мозку, але і до смерті.  З метою недопущення нещасних випадків комунальні служби та підприємства, які обслуговують житлові будинки, продовжують роботи по зняттю бурульок та снігових «шапок» з дахів будинків.

 

Управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради звертає увагу, що вірогідність травмування є найбільшою поблизу багатоповерхових будинків, офісів та окремих торгових магазинів. Рекомендуємо переконатися у відсутності загрози падіння льодових наростів, бурульок, нагромадження снігу перш, ніж проходити повз багатоповерхівки чи припарковувати автомобіль біля них. Щоб не стати жертвою крижаних бурульок, які можуть впасти на пішохода з настанням потепління необхідно:

  • комунальним службам міста встановлювати попереджувальні знаки і огорожі небезпечних місць можливого падіння бурульок;
  • по можливості комунальним службам своєчасно збивати бурульки, які несуть небезпеку пішоходам та автотранспорту, що паркується біля будинків.

 

Мешканців просимо дотримуватися основних правил безпеки:

  1. не ходити під дахом будівель, а також під балконами, біля високих дерев, де навислі бурульки;
  2. не ігнорувати попереджувальні стрічки, якими огороджені місця з високою ймовірністю падіння снігу та льоду;
  3. пішоходам не заходити за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності самому звернути увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків;
  4. припарковуйте свої автомобілі у спеціально відведених для цього місцях;
  5. розкажіть своїм дітям про небезпеку падіння бурульок, льоду та снігу з дахів будинків

 

Пам’ятайте, що дотримання цих основних заходів безпеки та порад дозволить вам уникнути трагедії. Будьте пильними, бережіть себе!

 

Мешканці можуть залишати свої заявки за телефонами диспетчерської служби 5 42 36 та 1550, з адресами, де потрібно зняти бурульки.

Additional information