Дієвий Борислав

01 березня 2018 року відділ розвитку міста Бориславської міської ради (О. Балабанська) в читальній залі Центральної міської бібліотеки провели I-ше засідання круглого столу «Дієвий Борислав».

 

Програма заходу:

- концерт класичної та джазової музики (Г.Жукова);

- слайд-шоу «Бориславські ландшафти» (В.Саляк);

- «фандрейзинг» – пошук ресурсів для реалізації проектів (Антонія Гейл – волонтер Корпусу Миру США);

- презентація зініційованого відділом розвитку міста проекту «Реконструкція скверу центральної площі І.Франка», розробленого відділом архітектури та містобудування управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради (Т. Баумкетнер);

- діалог керівників, учасників, спонсорів обласного конкурсу проектів місцевого розвитку на 2018 рік;

- фуршет.

 

Аудиторія заходу – це інтелігенція міста, люди розумової праці, які зайняті в таких сферах життя, як: освіта, культура, медицина, наука, політика, бізнес.

 

Ідея зустрічі зародилась в процесі втілення інфраструктурних проектів міста, а саме подано 42 проекти на суму 8,5 млн. грн., що дало можливість Бориславу зайняти 4-те місце в області (Львів, Дрогобич, Червоноград) і  1-ше місце (з кількості проектів відносно чисельності населення) у конкурсі обласного конкурсу проектів місцевого розвитку на 2018 рік.

 

Волонтер Корпусу Миру США, яка при  Інституті розвитку м. Дрогобича втілює проекти: викладання англійської мови, розвитку молоді, розвитку громади, ознайомила присутніх із світовою практикою пошуку ресурсів для реалізації проектів(«фандрейзинг»).

 

Досвідом написання проектів, їх супроводом та впровадженням поділилась начальник управління розвитку м. Трускавця Н. Скибак.

 

Головною метою зустрічі стала презентація проекту «Реконструкція скверу на площі І.Франка» представлена у вигляді відеоролика.

 

Даний проект передбачає виконання робіт з реконструкції площі Івана Франка в чотири черги, а саме:

- перша черга - благоустрій скверу в районі фонтану;

- друга черга - реконструкція площі біля пам’ятника Івану Франку;

- третя черга - замощення центральної площі міста;

- четверта черга - реконструкція фонтану.

 

Відділом розвитку міста для участі в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку на 2018 рік вже подано проект «Реконструкція освітлення скверу на площі І.Франка у м. Бориславі Львівської області» на суму 125,449 тис. грн., де 62,725 тис. грн. – це кошти обласного бюджету, 37,007 тис. грн. – кошти місцевого бюджету та 12,500 тис. грн. – внески спонсорів і громади, нефінансовий внесок (роботи) – 13,217 тис. грн.

 

Наступним етапом є подання на конкурс проекту першої черги реконструкції скверу на площі Івана Франка, попередня вартість якого згідно проектно-кошторисної документації становить – 850,000 тис. грн. Незмінною умовою конкурсу і надалі являється спонсорський та небюджетний внесок громади, у розмірі не менше 5% від загальної вартості проекту.

 

Представлений проект  набув жвавого обговорення в рамках заходу. Тільки спільними зусиллями, об’єднавши ідеї і фінансове їх підкріплення ми зможемо зробити Борислав комфортним, туристично та інвестиційно привабливим містом, в якому захоче проживати і працювати майбутнє покоління бориславчан.

 

Реквізити для надсилання спонсорських коштів:

 

1) Банк отримувача:

 

ПАТ «Райффайзен Банк Аваль»

2) МФО:

 

380805

3) Отримувач:

 

Білас Ольга Нестерівна

4) ЄДРПОУ отримувача:

 

2187010943

5) Розрахунковий рахунок:

(отримувача)

 

262073185227

6) Призначення платежу:

Спонсорська допомога на:  реконструкцію площі І.Франка в м. Бориславі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оксана Балабанська,

начальник відділу розвитку міста.

Additional information