"Гарячий" тиждень бориславських рятувальників

Минулого тижня зважаючи на різке похолодання та використання через це додаткових способів обігріву помешкання рятувальники шостої Державної пожежно-рятувальної частини Борислава здійснили аж 7 виїздів на пожежі. На щастя, обійшлося без жертв, але подекуди було завдано непоправної шкоди майну потерпілих.

 

На щопонеділковій апаратній нараді начальник БВ ГУ ДСНС України у Львівській області Олег Кобилецький розповів, що не зважаючи на проведену роботу з інформування населення щодо техніки безпеки із використання додаткового електричного чи пічного опалення, не усі повідомлені дослухалися до порад та зауважень, що і ставало найчастішою причиною займань.

 

Відтак міський голова Ігор Яворський наголосив, що варто ще раз зайнятися обстеженням та додатковим інформуванням населення щодо правил протипожежної безпеки, а також дав доручення начальнику Бориславського територіального центру соціального обслуговування населення Наталії Штереб організувати супровід потерпілих від пожеж, адже саме зараз вони потребують особливої допомоги та підтримки.

Additional information