Оголошення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення

Керуючись п.2.3 Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. №390, КП «Вододар» інформує споживачів про намір встановити тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення.

 

 

Діючі на сьогодні тарифи (для всіх категорій споживачів) затверджені Рішенням виконавчого комітету Бориславської міської ради №115 від 30.05.2017р. для абонентів КП «Бориславводоканал» і застосовуються з 16.06.2017р.

 

Cтруктура планових тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення

 

Обґрунтування причин встановлення тарифу:

Тарифи встановлюються з метою відшкодування економічно обґрунтованих витрат для комунального підприємства «Вододар». Так, з часу прийняття Рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради, по якому встановлювалися діючі тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення, відбулося зростання цін на електроенергію на 15%, зростання цін на ПММ в середньому на 40%, очистка стоків в 6 разів та значно зросли ціни на інші матеріальні витрати.

 

Діючі тарифи відшкодовують 47 % собівартості реалізованої продукції.

Ріст тарифу складатиме:

для населення:

- на послуги з водопостачання – 193%

- на послуги з водовідведення – 604,7%

для бюджету:

- на послуги з водопостачання – 148,1%

- на послуги з водовідведення – 472,3%

для інших споживачів:

- на послуги з водопостачання – 114,3%

- на послуги з водовідведення – 399,4%

 

Плановий тариф на послуги з водопостачання становитиме 26,75 грн/м3. та з водовідведення 12,94 грн./м3.

 

Зауваження і пропозиції фізичних та юридичних осіб щодо розміру тарифів на з послуги з водопостачання та водовідведення приймаються у письмовій формі до 13.03.18р. включно за адресою: 82300, м. Борислав, вул. В.Великого, 229а, КП «Вододар».

Additional information