Проект рішення міської ради щодо тарифів КП "Вододар"

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

________________

Борислав

№ _____

 

 

Про встановлення тарифів на послуги

з водопостачання та водовідведення

комунальному підприємству «Вододар»

 

 

Відповідно до п.п.2 п.а ч.1 ст. 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 31 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України „Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад” від 30 липня 2012 року № 390, звернення комунального підприємства „Вододар” від 5 березня 2018 року про встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення та доповідну записку начальника відділу економіки та торгівлі міської ради Л. Попеля від 6 березня 2018 року, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Встановити комунальному підприємству «Вододар» тариф на послугу з водопостачання для всіх споживачів в розмірі 26,75 грн/м3.

 

2. Передбачити для населення відшкодування витрат з міського бюджету комунальному підприємству «Вододар» в розмірі 13,00 грн/м3, відповідно встановити тариф на послугу з водопостачання для населення в розмірі 13,75 грн/м3.

 

3. Встановити комунальному підприємству «Вододар» тариф на послугу з водовідведення для всіх споживачів в розмірі 12,94 грн/м3.

 

4. Відділу економіки та торгівлі міської ради (Л.Попель) оприлюднити це рішення у засобах масової інформації.

 

5. Зобов’язати комунальне підприємство «Вододар» (О.Ясеницький)  не менше ніж за 15 днів до введення  у дію встановлених тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення повідомити споживачів  з посиланням на це рішення.

 

6. Встановити, що рішення набирає чинності з 1 квітня 2018 року.

 

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на в.о. першого заступника міського голови І.Кобилецького.

 

І.Р. Яворський

Міський голова

Additional information