Першість міста з волейболу

Минулого тижня завершились першості міста з волейболу серед команд юнаків і дівчат навчальних закладів міста. На базі ЗОШ №7 першими розпочали змагатись 5 команд юнаків. Красиву і технічну гру у фінальній частині змагань показали команди ЗОШ №1 та ЗОШ №8. З рахунком 2:1 перемогу отримали волейболісти ЗОШ №8, які стали переможцями змагань. На другому місці волейболісти ЗОШ №1, а на третьому - гімназисти. Кращим гравцем змагань визнано учня ЗОШ №8 Сергія Шемлія.

На базі Бориславського медичного коледжу продовжили змагання дівчата, у яких взяли участь 3 команди шкіл міста та команда медичного коледжу. За підсумками змагань абсолютним переможцем змагань стала команда волейболісток медичного коледжу.

Серед загальноосвітніх шкіл міста призові місця розподілились: ЗОШ №1 - перше місце; ЗОШ №7 - друге місце; ЗОШ №3 - третє місце.
Кращим гравцем змагань визнано капітана команди ЗОШ №1 Марту Саламагу.

Судили змагання тренери відділення волейболу Бориславської ДЮСШ Ігор Петрів, Володимир Рентюк, Оксана Стефанів.

Команди-переможці змагань і кращі гравці відзначені призами і грамотами управління культури, молоді, фізичної культури та спорту і відділу освіти міської ради.