Виконання заходів щодо економії бюджетних коштів

Цього понеділка на апаратній нараді із міським головою представники закладів медицини та освіти знову відзвітували про економію енергоносіїв цього разу за лютий 2018 року у порівнянні із аналогічним періодом минулого року. Зважаючи на те, що цьогоріч заклади освіти міста та Центральної міської лікарні, які фінансуються через субвенцію з державного бюджету, не забезпечені фондом оплати праці майже на 22 млн. грн., це змушує заощаджувати фінансові ресурси на інших статтях видатків.

 

Як доповів заступник головного лікаря Бориславської центральної міської лікарні Микола Станько, у лютому цього року заклади охорони здоров’я міста спожили тепла на 23,1 гКал менше, ніж минулого року та на 4675 м.куб. менше газу. Не вдалося зекономити на електропостачанні (використано на 8454 кВт/год більше), адже активно проводилися ремонтні роботи у приміщенні поліклініки на вулиці Куліша і різке похолодання призвело до використання додаткових електричних засобів обігріву приміщень. Збільшились і об’єми використаної води на 359,39 м.куб. Пан Микола зауважив, що це позитивний показник, адже він свідчить про покращене водопостачання, яке є результатом плідної роботи влади міста та відповідних комунальних служб.

 

Про економію серед закладів освіти доповіла провідний спеціаліст відділу освіти Майя Гоц. За підсумками другого місяця 2018 року вдалося зменшити у порівнянні із лютим 2017 споживання електроенергії на 9093,45 кВт та газу на 2814 м. куб.. Також через пониження температур і, як наслідок, використання додаткових джерел обігріву збільшилось споживання тепла на 13 гКал. Через ту саму причину, що і у закладів медицини, зросло споживання води на 85 м.куб.. Загалом освітянам вдалося зекономити цього місяця 18 646 грн., не зважаючи на здорожчання енергоносіїв.

Additional information