Медична реформа

Медична реформа започаткувала чималий ланцюжок змін у закладах охорони здоров’я по цілій країні. Не оминула вона і Борислав, де керівництво як міста, так і Центральної міської лікарні втілює реформи у життя, прикладаючи зусилля для того, щоб здійснити усі законодавчо визначені перетворення без шкоди для якості надання медичних послуг усіх рівнів.

 

Як повідомив на апаратній нараді заступник головного лікаря Бориславської центральної міської лікарні Микола Станько, окрім того, що у приміщенні поліклініки на вулиці Куліша надалі інтенсивно проводяться ремонтні роботи для облаштування кабінетів профільних спеціалістів та покращення умов стаціонару терапії, керівництвом уже розроблено проект рішення про перетворення Центральної міської лікарні у некомерційне комунальне підприємство. Перехід планують завершити до 1 липня.

 

Також пан Микола наголосив, що до 1 квітня потрібно визначитися із вибором сімейного лікаря, адже уже після вказаної дати розпочнеться процес укладання договорів між спеціалістами та пацієнтами для запровадження в дію системи роботи "гроші за пацієнтом".

Additional information