14 березня - День українського добровольця

Український доброволець стояв на захисті своєї Вітчизни ще з часів Запорізької Січі. Українські Січові Стрільці, воїни Української Повстанської Армії були тими воєнізованими структурами з добровольчих батальйонів, які боронили Україну від ворожих зазіхань.


Новітнім прикладом мужності, героїзму та справжнього патріотизму є Герої Революції Гідності та уже тривалої війни на сході нашої країни. Наші захисники цілодобово стоять на сторожі незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяють подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві. Їхня самовіддана боротьба призвела до надзвичайної згуртованості народу і доказу того, що феномен добровольства, який здавна притаманний українцям, здатен на неймовірні вчинки в ім’я рідної Батькіщини.


Тож шановні добровольці, дозвольте від імені міської ради та від себе особисто привітати вас із вашим святом. Ми усі щиро вдячні вам за те, що ви оберігаєте нас і надихаєте до змін тут у тилу. Дай Бог вашим родинам дочекатися вас, а вам - повернутися живими та здоровими. Низький вам уклін.

 

Слава Україні! Героям Слава!

 

Ігор Яворський,

міський голова.

Additional information