Таланти твої, Україно

З метою пропагування кращих зразків народного українського мистецтва, виховання в учнівської молоді любові і поваги до народних традицій та рідного краю, залучення дітей до збереження та відродження народної творчості, спрямування подальшого розвитку їх таланту та обдарувань 6 березня 2018 року відбувся міський огляд-конкурс з образотворчого мистецтва «Таланти твої, Україно» в номінаціях: живопис, графіка, малярство на склі, витинанка, аплікація, скульптура.

 

В конкурсі взяли участь учні навчальних закладів міста та гуртківці ЦДЮТ. Численним було представництво учасників конкурсу (58 чол.) в номінаціях: живопис та витинанка. Чудову виконавську майстерність, високу техніку виконання продемонстрували гуртківці ЦДЮТ (кер. Л. Леськів), учні гімназії (кер. Т. Калапунь), ЗОШ №1 (кер. О. Яворська), ЗОШ №8 (кер. Н. Шабан) в номінаціях: витинанка, графіка та живопис. Відрадно, що цей вид мистецтва успішно опановують учні ЗОШ №7, 5, 3, 6, 2. Заслуговує на увагу єдина робота в номінації живопис на склі, виконана ученицею ЗОШ №7 Свищ Оленою (кер. Л. Попик).

 

Журі відзначило високий естетичний рівень робіт гуртківців ЦДЮТ в номінаціях: кераміка  (кер. О. Когут) та аплікація (кер. С. Святогор). 13 переможців міського конкурсу «Таланти твої, Україно» гідно представлятимуть свою творчість на обласному конкурсі.

Additional information