Нарада щодо комунікації з учасниками АТО

Цієї середи, 14 березня, заступник міського голови Роксоляна Гарасимів провела зустріч-нараду із працівниками соціальної сфери м. Борислава, відповідальними за комунікацію з учасниками антитерористичної операції на сході нашої країни. Обговорювалось питання щодо організації роботи з надання послуг учасникам АТО.

 

Заступник міського голови звернула увагу на здійсненні правильної комунікації з учасниками АТО, інформування військовослужбовців про закріплення за кожним соціального працівника, оцінці проблем, а відтак і злагодженій взаємодії усіх структурних підрозділів під час вирішення проблемних питань.

 

Було озвучено інформацію про проведену роботу щодо здійснення соціальної підтримки учасників АТО у 2017 році та питань, які сьогодні найбільше їх турбують.

 

Присутній начальник Бориславського відділу обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду  України у Львівській області Зоряна Ткачів ознайомила усіх зі змінами в пенсійному забезпеченні учасників бойових дій.

 

На нараду було запрошено голову ГО «Спілка воїнів АТО м. Борислава» Ігоря Сагана, голову ГО «Патріоти «Оса» Ярослава Захарова, які відзначили важливість та необхідність роботи, що проводиться соціальними працівниками для забезпечення підтримки учасників АТО і їх сімей, а також порушили ряд важливих питань, які потребують вирішення на державному рівні.

Additional information