День добровольця у Школі мистецтв

Сьогодні ціла країна уже вдруге за історію своєї незалежності відзначає День українського добровольця. У цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. Серед них були і Бориславці. На сьогодні у "Спілці воїнів АТО м. Борислава" налічується близько 250 демобілізованих учасників бойових дій на сході України і саме для них, добровольців, які пішли за покликом серця захищати рідну землю, у Дитячій школі мистецтв відбувся чудовий концерт в честь їхнього дня.

 

Актовий зал школи був переповнений, адже це нове свято є особивим для кожного свідомого українця, який вважає за честь віддати шану та висловити свою вдячність тим, хто захищає наше майбутнє.

 

Перед початком концерту заступник міського голови Роксоляна Гарасимів від щирого серця привітала присутніх воїнів-добровольців зі святом, висловила вдячність за їхні героїзм та самовідданість, а також побажала здоров’я та благополуччя ветеранам і їхнім родинам.

 

Для учасників АТО, які відвідали свято разом зі своїми родинами, виступили учні струнного відділення музичної школи 1-8 класів. Вони виконували музичні композиції класичного та народного жанру на бандурах, гітарах, скрипках, віолончелях, сольно та під акомпанемент на фортепіано. Ветерани новітньої війни із задоволенням слухали твори у виконанні юних талантів, та відверто тішилися тим, що не дарма колись прийняли те доленосне рішення, котре змінило хід Української історії.


Під кінець свята директор школи мистецтв Галина Жукова також привітала воїнів АТО зі святом та подякувала від імені усіх вихованців за гідний приклад для наслідування у прагенні будувати вільну та незалежну Україну. У свою чергу голова "Спілки воїнів АТО м. Борислава" Ігор Саган висловив вдячність викладачам, батькам та учням школи за чудовий концерт, побратимам - за надійне плече, волонтерам та усім громадянам - за постійну підтримку. Долучився до привітань і один із бориславських волонтерів Олег Когут, який згадав про перших добровольців з Борислава та запросив усіх присутніх вшанувати хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто у боротьбі за рідну Батьківщину пожертвував власним життям.


Завершилось свято несподіваним подарунком від самих "іменинників", які привезли для усіх присутніх смачні гостинці та із радістю розділили їх між учнями, їх батьками, викадачами та гостями заходу.

Additional information