Рішення виконавчого комітету міської ради "Про встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення комунальному підприємству „Вододар”

Вчора, 14 березня, відбулося засідання виконавчого комітету Бориславської міської ради, на якому серед питань порядку денного було розглянуто проект рішення "Про встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення комунальному підприємству „Вододар".

 

Напередодні виконкому відбулися громадські слухання з цього питання, на яких присутні бориславці висловили зауваження та пропозиції щодо запропонованих КП "Вододар" тарифів. Відтак, після тривалого обговорення, врахувавши думку громадськості та для забезпечення стабільної роботи підприємства і підвищення якості водопостачання, членами виконкому було внесено деякі зміни у розрахунки тарифу та прийнято рішення у наступній редакції:

 

"Відповідно до п.п. 2 п.а ч. 1 ст. 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 31 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України „Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад” від 30 липня 2012 року № 390, звернення комунального підприємства „Вододар” від 05 березня 2018 року про встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення та доповідну записку начальника відділу економіки та торгівлі міської ради Л. Попеля від 6 березня 2018 року, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити комунальному підприємству „Вододар” тариф на послугу з водопостачання для всіх споживачів в розмірі 26,75 грн/м3.

2. Передбачити для населення відшкодування витрат з міського бюджету комунальному підприємству „Вододар” в розмірі 2,20 грн/м3, відповідно встановити тариф на послугу з водопостачання для населення в розмірі 24,55 грн/м3.

3. Встановити комунальному підприємству „Вододар” тариф на послугу з водовідведення для всіх споживачів в розмірі 12,94 грн/м3.

4. Передбачити для населення відшкодування витрат з міського бюджету комунальному підприємству „Вододар” в розмірі 10,80 грн/м3, відповідно встановити тариф на послугу з водовідведення для населення в розмірі 2,14 грн/м3.

5. Відділу економіки та торгівлі міської ради (Л. Попель) оприлюднити це рішення у засобах масової інформації.

6. Зобов’язати комунальне підприємство „Вододар” (О. Ясеницький) не менше ніж за 15 днів до введення у дію встановлених тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення повідомити споживачів з посиланням на це рішення.

7. Встановити, що рішення набирає чинності з 01 квітня 2018 року.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на в.о.першого заступника міського голови, керуючого справами виконкому І. Кобилецького."

Additional information