Вдосконалення Положень про оренду майна територіальної громади Борислава

Минулої п’ятниці відбулися громадські слухання, на яких обговорювався проект рішення Бориславської міської ради «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Борислава», розроблений управлінням комунальної власності, земельних відносин та архітектури.

 

Метою цього рішення є вдосконалити Положення про оренду майна територіальної громади міста Борислава та привести його у відповідність до вимог чинного законодавства України і до вимог сьогодення. Також завданням ново розробленого проекту рішення є впорядкування та спрощення процедури надання в оренду майна територіальної громади міста Борислава.

 

Як розповів начальник відділу комунального майна управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Роман Кікіс, основною відмінністю від діючого на сьогодні Положення про оренду комунального майна від 30 квітня 2004р. є новий, більш чітко визначений, порядок передачі в оренду комунального майна.

 

Також відповідно до цього Положення Управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури може виступати орендодавцем не тільки щодо цілісних майнових комплексів підприємств та їх структурних підрозділів(як у діючому Положенні), а й щодо нерухомого майна (будівель, споруд, нежитлових приміщень) та іншого окремого індивідуально визначеного майна, що в перспективі підвищить ефективність використання комунального майна.

 

Прийняття цього рішення зменшить термін проходження процедури надання в оренду комунального майна для потенційних орендарів (фізичних та юридичних осіб) та зробить саму процедуру надання в оренду майна територіальної громади міста Борислава більш прозорою.

 

Типовий договір оренди нерухомого майна - переглянути, завантажити.

Additional information