Бориславські медики в системі E-HEALTH

Далі продовжується впровадження медичних реформ у Бориславській міській центральній лікарні. Як повідомив на апаратній нараді головний лікар ЦМЛ Віталій Головчак, окрім продовження ремонтів в терапії, уже є готовий проект рішення, який розглядатиметься на 47 сесії Бориславської міської ради, про переведення лікарні в статус некомерційного комунального підприємства, а також завершена реєстрація лікарів у медичній електронній системі E-HEALTH.

 

У системі вже є головний лікар ЦМЛ м. Борислава та 28 лікарів (з 28-и) ЦМЛ м. Борислава, які надають первинну медичну допомогу. Також їм усім виробили електронний цифровий підпис для роботи в E-HEALTH.

 

Як відомо, з 1 квітня розпочнеться процес заключання договорів між лікарями ПМД та пацієнтами, відтак мешканцям м. Борислава, смт Східниця та навколишніх населених пунктів, які виявили бажання отримувати ПМД в ЦМЛ м. Борислава уже було роздано 20 тис. анкет для самостійного заповнення та послідуючої реєстрації в медичній електронній системі E-HEALTH.

 

Для початку реалізації цієї програми необхідно було забезпечити ЦМЛ технічними засобами. Відтак міська рада вкотре фінансово підтримала медицину міста, щоб центральна міська лікарня йшла в ногу з часом у питанні впровадження медичної реформи. Так за рахунок коштів міського бюджету було придбано оргтехніку (ноутбук ASUS A541N (3 шт.), МФУ Canon MF231 (2 шт.), МФУ HP m130a (1 шт.)) на загальну суму 40 000 грн. для забезпечення заповнення декларацій про вибір лікаря для надання ПМД. Також було проведено підключення до мережі Інтернет і складено графік заповнення громадянами разом з уповноваженою особою декларації про вибір лікаря для надання ПМД та внесення її до медичної електронної системи. Саме тому щотижнево проводяться практичні семінари з медичним персоналом відділення ПМСД ЦМЛ м. Борислава.

 

Минулого тижня, поки лише в тестовому режимі, була проведена реєстрація 185-и декларацій про вибір лікаря для надання ПМД, яка завершилася успішно.

Additional information