Про супровід інвестиційних проектів

Як уже повідомлялося раніше, 14 лютого в Бориславській міській раді відбулася зустріч директора департаменту економічної політики обласної держадміністрації та представників обласних дозвільних служб з бізнесом Борислава щодо супроводу інвестиційних проектів та підтримки підприємництва. На зустрічі представниками бізнесу було висловлено ряд зауважень до роботи дозвільних служб, зокрема до ДАБІ (Державної архітектурно-будівельної інспекції).

 

Всі конкретні невирішені інспекцією питання знаходяться на контролі в департаменті економічної політики обласної держадміністрації, а також у відділі економіки та торгівлі міської ради. Одне з поставлених на згаданій зустрічі питань – отримання забудовником декларації про готовність об’єкта до експлуатації, що на вулиці Сагайдачного, 5, і яке не вирішувалось на протязі понад півтора року, на даний час вирішене позитивно.

 

Пропонуємо всім інвесторам та забудовникам – суб’єктам підприємницької діяльності при виникненні непорозумінь з дозвільними органами звертатись у відділ економіки та торгівлі міської ради для оперативного інформування департамент економічної політики облдержадміністрації та вирішення всіх суперечностей.

 

Лев Попель,

начальник відділу економіки та торгівлі

Additional information