Служба у справах дітей інформує!

В умовах реалій сьогодення, батьки висувають на перший план своє матеріальне забезпечення, а не дитини. Тому сучасна сім'я втратила головні орієнтири, і страждають, у першу чергу діти. Чи багато ми проводимо часу разом? Чи часто граємось, гуляємо зі своєю дитиною?

 

На превеликий жаль деякі батьки не розуміють свою відповідальність перед дітьми, для прикладу немає розуміння того, що сплата аліментів на утримання дитини є одним із способів їх участі у вихованні дитини.

 

Безумовно, приймати дитину – означає любити її не за те, що вона гарна, розумна, а просто так, просто за те, що вона є!

 

Відтак під головування заступника міського голови Роксоляни Гарасимів 23 березня 2018 року відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей.

 

Важливими питаннями були:

- надання рекомендаційного висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав батька відносно малолітнього сина у зв’язку з ухилянням від виконання батьківських обов’язків по відношенню до дитини.

- подальше перебування та проживання дитини, яка тимчасово була вилучена з сім’ї у зв’язку з невиконанням батьками своїх обов’язків по утриманню дитини та влаштована на проживання в сім’ю родичів.

 

Ганна Подставек,

начальник служби у справах дітей

Additional information