Проблема туберкульозу в сучасному світі

24 березня за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров'я по всьому світу відзначають День боротьби з туберкульозом. Цього дня у 1882 році німецький мікробіолог Роберт Кох оголосив про відкриття мікробактерії (збудника) туберкульозу. Метою Всесвітнього дня є проінформувати про глобальну епідемію туберкульозу якомога більше людей і дати зрозуміти людству, що чинити опір цій хворобі можна і треба. Як показали проведені дослідження, сьогодні має місце недостатня інформованість населення з питань профілактики, лікування та боротьби з даним захворюванням. Щоб зупинити та перемогти хворобу, усі мають зрозуміти, що без обізнаності про туберкульоз, боротьба з ним приречена на невдачу.

 

Відтак 22 березня міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді для учнів Бориславської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат було проведено інформаційну бесіду на тему: «Що таке туберкульоз?», головною метою якої було розширення знань дітей про підступну хворобу, шляхи зараження, пояснити необхідність профілактики щеплень від туберкульозу, назвати основні симптоми захворювання.

 

Учням було цікаво дізнатись багато нового про захворювання, вони мали змогу поставити свої запитання та отримати практичні поради.

Additional information