Поповнення бібліотечного фонду: «Іван Гнатюк: життя і творчість»

Учора, 27 березня, книгозбірні Бориславської міської бібліотечної системи поповнилися новим виданням «Іван Гнатюк: життя і творчість», до якого увійшли історії з життя і творчості Івана Федоровича, спогади, документи, світлини різних років, його вірші та уривки з прозових творів, а також літературознавча критика і висловлювання багатьох діячів культури і науки про видатного українського письменника.

 

Таким подарунком потішила бібліотеки міста донька Івана Гнатюка, директор Бориславської гімназії Любов Савка-Гнатюк, котра разом із заступником міського голови Роксоляною Гарасимів та начальником управління культури, молоді, фізичної культури та спорту Романом Тарнавським передала книги бібліотеці.

 

Особливо вдячна пані Люба була ти, хто посприяв фінансово у виданні книги, а саме міський голова Ігор Яворський, Микола Яворський, Йосип Фиштик, Василь Кобець, Микола та Світлана Ленюк.

 

Подаровані книги будуть у вільному доступі для всіх охочих у всіх бібліотеках міста. І згодом відбудеться презентація книги, на яку радо будуть запрошені усі бажаючі.

Additional information