"Парадокс" у музеї в Міжнародний день театру

27 березня цілий світ відзначав Міжнародний день театру. Винятком не став і наш Борислав, який цього дня у оновленій виставковій залі Бориславського історико-краєзнавчого музею зібрав численну аудиторію на прем’єру гострої соціально-містичної вистави Наталії Кравцової "Парадокс", яка розповіла історію дуже різного життя двох дівчаток із несподіваною розв’язкою.

 

У постановці взяли участь як досвідчені, так і новоспечені актори Народного драматичного театру імені Петра Телюка, які справилися зі своїми ролями на відмінно. Варто відзначити, що на сцені перевтілювалися у героїв артисти дуже різного віку, а саме найважчі ролі дістались акторам-підліткам, гра яких була гідна захоплення.

 

Ця вистава була режисерським дебютом пані Наталії. Сценарій, а саме містичну частину, їй допомагав писати її син, поет, філософ Віктор Кравцов.

 

З нагоди Міжнародного дня театру колективу Народного драматичного театру ім. П. Телюка від управління культури, молоді, фізичної культури та спорту було подаровано горнятка із символами театру - лірою і двома масками та надписом "Я люблю театр".

 

Публіка була у захваті від побаченого, від того наскільки живою виглядала історія на сцені та наскільки глибоко проникала у саму суть, відтак згодом вистава відбудеться ще раз, але уже на сцені Палацу культури.

Additional information