Як зробити місто розумним, креативним і комфортним?

Минулого тижня у національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана у м. Києві відбувся урбаністичний форум «Як зробити місто розумним, креативним і комфортним?». На форум були запрошені представники органів державної влади та місцевого самоврядування, студенти, науковці, викладачі, експерти та керівники громадських проектів. Представником Бориславської міської ради була спеціаліст відділу розвитку міста Бориславської міської ради Мар’яна Заікіна.

 

Метою форуму організатори визначили обмін досвідом, поширення знань про сучасні успішні урбаністичні проекти, а також обговорення інструментів управління міськими громадами та можливості реалізації потенціалу громад для розвитку міст.

 

Тематичні напрями форуму охоплювали проблематику управління міським розвитком, вплив сучасних технологій на функціонування міст, залучення креативного класу до реалізації проектів, які змінять міста на краще.

 

На форумі відбулось обговорення в рамках трьох панельних дискусій:

1) Сучасне і майбутнє міст.

2) Яким має бути міський голова, щоб зробити своє місто конкурентоспроможним?

3) Креативний клас: проекти, які змінюють міста.

 

Також було представлено виставку Art-робіт на урбаністичну тематику Борисом Єгіазаряном – українським художником-графіком, живописцем та колажистом вірменського походження.

Additional information