Виїзна нарада щодо відновлення мосту через річку Тисмениця

Відновлення мосту на вулиці Героїв ОУН-УПА продовжується згідно запланованих графіків і вже станом на сьогодні залито бетоном першу опору і продовжується обв’язка арматури для другої. Активно проводяться підготовчі роботи на місці стику моста із дорожнім полотном на правому березі.

 

Учора відбулася виїзна нарада за участі Народного депутата України Богдана Матківського, міського голови Ігоря Яворського, керуючого справами виконкому Ігоря Кобилецького, представників фірми-підрядника та депутатів Бориславської міської ради, щоб оглянути як просуваються відновлювальні роботи. Під час наради було озвучено список уже виконаних робіт, а також оголошено план подальшого виконання з урахуванням погодних умов.

 

Нагадаємо, що у листопаді минулого року, беручи до уваги численні звернення і прохання міського голови Ігоря Яворського та бориславських депутатів, за сприяння Народного депутата Богдана Матківського із державного бюджету було виділено субвенцію у розмірі 10 млн. грн. для відновлення мосту через річку Тисмениця на вулиці Героїв ОУН-УПА, який був зруйнований паводком ще у 2008 році. Також цьогоріч із міського бюджету Борислава для цієї цілі було виділено 3 960 000 грн. і очікується ще 4 млн. грн. із Державного фонду регіонального розвитку. Такий закумульований фінансовий ресурс дозволив продовжити раніше розпочаті роботи, які були припинені через брак коштів, а завдяки злагодженій та активній роботі працівників підрядника ТзОВ «Будівельне управління механізації» є чималі сподівання на відкриття мосту у День міста Борислава цього року.

Additional information