Приготування до Великодня у терцентрі

У Бориславському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) стало доброю традицією допомогти підопічним, які не в змозі прийти до храму Господнього, приступити до Сповіді і Святого Причастя з метою приготування до Великодніх свят. Адже людина на даний час є безпомічною, фізично, тілесно, духовно, потребує допомоги, якогось лікування. І такими необхідними ліками від різноманітних хвороб, що виникають у житті кожної людини слугують Святі Таїнства.

 

Сповідь і Причастя відіграють важливу роль у тому, що у першому – відбувається духовне очищення, друге хрещення з омиванням людської совісті, у другому ж – освячення людської природи, її оновлення у Христі, запорука майбутнього вічного життя і успадкування Царства Небесного людиною. Тож і цього року 27-28 березня священик храму св. Анни о. Петро Підлубний відвідав тридцять сім самотніх підопічних нашого терцентру.

 

Також напередодні Великодніх свят підопічним терцентру впродовж тижня будуть роздані продуктові набори для святкування світлого свята Воскресіння Господнього.

Additional information