Продовження змін у приміщенні міської поліклініки на вул. Куліша

Із переведенням терапевтичного та ендокринологічного відділень у 2017 році на другий поверх поліклініки на вулиці Пантелеймона Куліша мешканці почали скаржитися на брак місця для хворих для відвідувачів.

 

Оскільки це був лише перший етап в реалізації даного проекту, у цьому році роботи активно продовжуються і уже видно перспективи запланованих змін на краще.

 

На даний час відбуваються ремонтні роботи та облаштування кабінетів для профільних спеціалістів на третьому поверсі поліклініки і планується продовження ремонтів на другому поверсі, що дасть можливість удвічі збільшити площу новоствореного відділення.

 

У зв’язку із цим сьогодні відбулася виїзна нарада міського голови Ігоря Яворського із керівництвом центральної міської лікарні, підсумком якої стали доручення: завершити у двохтижневий термін усі роботи на третьому поверсі, а до липня цього року – на другому.

 

Відтак по завершенні усіх запланованих робіт оскаржені мешканцями незручності будуть усунені, а медичні послуги надаватимуться на відповідному рівні.

Additional information