Борислав на Чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO

Кінець минулого тижня був особливим для спортивної молоді країни, адже з 29 березня по 1 квітня у м. Бровари проходив Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів. Позмагатись за золото приїхали 1400 учасників із 24 областей України. Борислав представляли бійці спортивно-оздоровчого товариства «Гладіатор», який серед 102 клубів з усієї України посів 52 місце в загальному рейтингу кікбоксингу WAKO.

 

Цьогоріч наше місто прославляли 10 найкращих підготовлених «гладіаторів». За результатами проведених боїв Чемпіонату України Гічва Олег зайняв 1 місце, Місоченко Костянтин – 3 місце, Шепітчак Назар та Сухий Роман – 2 місце. Відважно боролись за золоту медаль і наймолодші спортсмени Слепченко Лук'ян та Слепченко Максим (9 років), які, провівши 3 поєдинки, в двох отримали перемогу та в третьому бою поступились. Вперше примав участь у Чемпіонаті Хомин Артем, який показав доволі непоганий рівень підготовки та, нажаль, в третьому бою не зміг отримати перемогу. Також мужньо боролись Думич Владислав, Моісеєв Ілля та Шепітчак Максим, які не пройшли до призових місць, але отримали неоціненний досвід у своїй спортивній кар’єрі.

 

Велику подяку тренери та юні чемпіони висловлюють своїм спонсорам – Східницькій 118 за фінансову підтримку та Гічві Р.З., голові батьківського комітету, за постійну допомогу в роботі клубу та надання транспорту для поїздок на змагання.

 

СОТ «Гладіатор» запрошує до тренувань із боксу та кікбоксингу діток віком від 6 років, щоб здобути навики самозахисту та бути здоровим і впевненим в собі. За детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном +38 093 716 24 98, Ігор Нинич.

Additional information