Розпочато роботи із укріплення парапету Міського палацу культури

4 квітня розпочалися реставраційно-відновлювальні роботи по укріпленню парапету Бориславського міського палацу культури.

 

Споруда палацу була збудована 1939 року, а її оздоблення було завершено у 1952 році. Тоді він був визнаним одним із найкращих на всій Галичині Палацом культури нафтовиків, із глядацьким залом на 600 місць, залами для кіно та для танців. Палац культури і сьогодні здійснює широку концертну діяльність, проводить вечори відпочинку, тематичні свята та вистави.

 

Та з плином часу будівля потребує підтримки її стін у належному стані і зараз настав час для ремонту парапету. Відтак на цю ціль за сприяння міського голови Ігоря Яворського та його заступника Роксоляни Гарасимів із міського бюджету було виділено 60 000 грн. і уже цієї середи було розпочато роботи.

 

Станом на сьогодні вже встановлено половину захисної сітки, яка запланована по всій довжині фасаду, для убезпечення пішоходів від можливого падіння уламків чи будівельних матеріалів під час виконання робіт із укріплення парапету.


Additional information