Комунальне життя міста

Минулого тижня комунальні підприємства міста працювали інтенсивніше, ніж зазвичай, адже готували місто до Великодніх свят. Та окрім звичного прибирання вулиць було зроблено чимало й іншої роботи, про яку відзвітували начальник управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Василь Войтович та керівники комунальних підприємств.

 

Отже, було ліквідовано витоки на вул. Травневій 2, 14, відбулася заміна водопроводу на вул. Гірній, 41, Бічній Джерельній, 33-39, заміна засувки на вул. Бічній Джерельній, 5, Від’єднано від непридатного старого водопроводу із заміною на новий (25 м) на вул. Володимира Влеикого, 173, очистка каналізаційних колекторів на вул. Трускавецькій, 65, Коваліва, 24, 33, 41, Довженка, 21, 22, 24, Володимира Великого, 175, ліквідовано стихійні сміттєзвалища, які виявились після танення снігу, на "висипах" по вул. Весняній, у сквері біля автобусної зупинки на перехресті вулиць Міцкевича, Дрогобицької, Сеник та Петлюри, роботи із виявлення й прибирання стихійних сміттєзвалищ продовжуватимуть і надалі, також посилено відбувалось прибирання кладовищ.


Цього тижня підходить до завершення ремонт третього насосу на водонасосній станції "Рибник". Це дозволить припинити використання електроенергії для підкачування води за денним тарифом і максимально використовувати нічний, що принесе чималу економію бюджету підприємства та міста.

 

Після завершення опалювального сезону усі установи та житлові будинки міста, які користуються централізованою системою опалення, пройшли гідравлічні випробування. За результатами перевірки було виявлено слабкі місця мережі і вже розроблено графік, за яким будуть проведені необхідні ремонтні роботи, для справного запуску та роботи мережі в опалювальному сезоні 2018-2019 року.

 

Із настанням сприятливих погодних умов уже заплановано ремонти дорожнього покриття вулиць міста. Першою на черзі є дорога по вул. Володимира Великого. Як наголосив міський голова Ігор Яворський, передовсім варто розпочати із перевірки системи ливневих каналізацій цієї вулиці і  виправлення недоліків, адже це саме те, чим варто зайнятись перед початком асфальтних робіт. Ливневими каналізаціями займуться цього тижня і на вулиці Дрогобицькій, де буде встановлено 13 нових решіток на місце відсутніх чи пошкоджених.

Additional information