Бориславське відділення Дрогобицької ОДПІ повідомляє

 

ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ ГРОМАДЯН, ОТРИМАНИХ У 2017 РОЦІ

 

 

«Нове у 2018 році. Актуальні питання оподаткування»

 

 

 

«Нове у 2018 році. Актуальні питання оподаткування»


Шановні платники податків!

 

26 квітня 2018 року у м. Львові Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків Львівської області, які перебувають на обліку в ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, на тему: «Нове у 2018 році. Актуальні питання оподаткування» за участю міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів Львівщини.

 

Початок семінару: 11 год. 00 хв.

Початок реєстрації: 10 год. 00 хв.

Місце проведення: м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області.


Запрошуємо взяти участь у семінарі всіх зацікавлених.

 

Просимо здійснити попередню реєстрацію за адресою: https://goo.gl/forms/Mhp3Png5jFSfYRQB2.

 

 

ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ ГРОМАДЯН, ОТРИМАНИХ У 2017 РОЦІ


Декларування доходів –ознака цивілізованого суспільства, високої правосвідомості громадян та є одним з критеріїв партнерських взаємовідносин між платниками податків та державою.

 

Декларувати  свої доходи – це конституційний обов’язок громадян (ч.2 ст. 67 Конституції України).

 

Відповідно до норм Податкового кодексу України (далі - Кодекс) громадяни, які подають податкові декларації про майновий стан і доходи (далі - декларація) розподіляються на дві категорії: осіб, які зобов’язані подавати річну декларацію, та осіб, які мають право подати декларацію добровільно.

 

Обов’язок щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – декларація) у платників податків виникає:

- при отриманні доходів не від податкових агентів, тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи, тобто які не є підприємцями або не провадять незалежну професійну діяльність;

- при отриманні від податкових агентів доходів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування;

- при отриманні іноземних доходів;

- в інших випадках, передбачених законодавством.

 

Податкова декларація подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів (за вибором):

- особисто або уповноваженою на це особою;

- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

 

Терміни подання  Декларації та сплати податку

 

Враховуючи норми п.49.20 ст.49 Кодексу останній день подання декларації  за 2017 рік для громадян і осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які зобов’язані подати декларації – 01.05.2018, термін сплати податку на доходи фізичних осіб  до 01 серпня року, що настає за звітним (останній день сплати 31 липня 2018 року ).

 

Для громадян, які мають право на податкову знижку – по 31.12.2018 року (включно).

 

Для фізичних осіб платників податку-резидентів, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, – не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

 

У разі необхідності платники можуть отримати безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи в Центрах обслуговування платників за своїм місцезнаходженням

Additional information