Проблеми розвитку публічного управління в Україні

12 квітня у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася науково-практична конференція за міжнародною участю на тему «Проблеми розвитку публічного управління в Україні». Борислав представляли спеціаліст відділу розвитку міста М. Заікіна та інженер групи обслуговування відділу освіти Л. Халавка.

 

Того дня було проведено круглий стіл за підсумками дистанційного регіонального курсу «Управління проектами місцевого розвитку», на якому відбулась презентація кращих розроблених під час навчання концепцій проектів.

 

Нагадаємо, що упродовж 20 лютого – 31 березня 2018 року на е-платформі «Спільнота практик місцевого розвитку» швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO проходив online-курс «Управління проектами місцевого розвитку (регіональний)». Навчання відбулось за професійною програмою підвищення кваліфікації державних службовців / посадових осіб органів місцевого самоврядування на замовлення Луганської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та за підтримки Асоціації місцевих рад.

 

Сучасний дистанційно-інтерактивний формат та прикладна орієнтація навчання, запровадження взаємооцінювання концепцій проектів своїх колег, а також підготовка рекомендації щодо вдосконалення розроблених концепцій сприяли отриманню спеціалістами Бориславської міської ради знань та практичних навиків, необхідних для подальшої підготовки та реалізації проектів із розвитку нашого міста.

Additional information