Тренувальна евакуація

Минулої середи в залі засідань виконавчого комітету Бориславської міської ради відбулось чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайної ситуації під головуванням керуючого справами виконкому Ігоря Кобилецького.

 

На засіданні розглядались питання про запобігання виникненню пожеж через підпалювання сухої трави, залишків сухої рослинності, чагарників та твердих побутових відходів на території м. Борислава та попередження пожеж в екосистемах, про виконання вимог законодавства у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту в закладах з масовим перебуванням людей на території м. Борислава, про стан протипожежного водопостачання в м. Бориславі, про оформлення дозвільних документів на незаконно встановлені газові котли у багатоповерхових будинках, про ситуацію, яка виникала в наслідок зміни русла річки Тисмениця в районі житлового будинку по вулиці Церковна, 7.

 

Відтак в рамках виконання вимог законодавства у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту в закладах з масовим перебуванням людей представниками Бориславського МВ ГУ ДСНС України у Львівській області спільно з працівниками відділу оборонної роботи цивільного захисту та охорони довкілля сьогодні, 13 квітня, проводились тренування з евакуації учнів у разі виникнення надзвичайних ситуацій на базі загальноосвітніх шкіл № 3 та № 7.

 

 

 

 

Additional information