Здоров'я і шкідливі звички

Проблема вживання алкоголю та тютюнопаління серед молоді на сьогодні є дуже актуальною. Під тиском реклами, ЗМІ та вже усталених традицій щодо споживання спиртного, в дітей формуються неправильні уявлення про алкоголь.

 

12 квітня 2018 року міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді для учнів Бориславського професійного ліцею проведено інформаційно-просвітницький захід під гаслом «Здоров'я і шкідливі звички», а також був представлений фільм про вплив шкідливих звичок на організм людини.

 

Діти пригадали про вплив шкідливих звичок на організм людини та переглянули захоплюючий фільм, за допомогою якого мали змогу потрапити в організм людини і спостерігати, як наші внутрішні органи реагують на тютюновий дим, алкоголь та наркотики. З подальшого спілкування з дітьми було зрозуміло, що переглянуті відео їх надзвичайно вразили. Діти говорили, що знають який вплив чинять шкідливі звички на організм людини, проте не бачили, як насправді функціонує він з середини та як страждають внутрішні органи від куріння, алкоголю та наркотиків. У повсякденному житті ми можемо спостерігати лише за зовнішнім виглядом та поведінкою залежних людей, а те, що відбувається з нашим організмом всередині ми не можемо побачити, саме тому відеолекторій за словами дітей був цікавим та пізнавальним.

Additional information