Продовжується каналізування Тустанович

Ще у вересні минулого року було розпочато каналізування колись дачного кооперативу, а тепер нового житлового масиву «Діброва». Самовільне виведення каналізації місцевими мешканцями до озера за 20 років наробило чимало шкоди. Відтак за підтримки міської ради КП "Бориславводоканал" взялося до виправлення цієї ситуації.

 

До настання зимових холодів працівниками підприємства було прокладено більше 100 м трубопроводу, підготовано близько 50 м траншеї під продовження каналізаційних комунікацій, змонтовано каналізаційні колодязі.


Сприятливі погодні умови та наявність фінансування з міського бюджету дозволили продовжити роботи і цьогоріч. Відтак цього тижня виконувалась прокладка каналізаційного колектора із влаштуванням переходу через автодорогу Борислав-Трускавець в районі Тустановицького озера методом горизонтально-направленого буріння. Цей метод дозволяє здійснювати прокладання необхідних мереж без пошкодження дорожнього полотна, що значно зменшує загальний кошторис робіт.


За планом каналізаційний стік буде прокладений в обхід озера та підключений до загальноміської мережі, що у свою чергу призведе до покращення якості поверхневих вод, запобігання виникненню надзвичайної ситуації та створення безпечних умов для життєдіяльності населення.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information