Відбувся семінар для голів ОСББ щодо нового законодавства у сфері управління багатоквартирними будинками

25 квітня у сесійній залі міської ради для голів ОСББ відбувся семінар на тему «Нове законодавство у сфері управління багатоквартирними будинками і надання комунальних послуг». У ході семінару були розглянуті нові закони «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та «Про житлово-комунальні послуги». Чимало інновацій та нових обов’язків з’явилося в управителів багатоквартирних будинків з реформуванням житлово-комунальної сфери, які й обговорили з експертами галузі.

 

У семінарі взяли участь представники житлово-комунальної сфери міста Борислава та голови ОСББ.


Із вступним словом виступив начальник управління житлово-комінального господарства та енергозбереження Василь Войтович, який ознайомив присутніх з метою та завданням даного заходу. Він розповів присутнім про нововведення у законодавстві щодо управління багатоквартирними будинками та надання комунальних послуг. Надав рекомендації, як у цій ситуації діяти ОСББ та управителям. Допоміг розібратися у питаннях обліку та оплати комунальних послуг, ознайомитися з новим переліком комунальних послуг та моделями організації договірних відносин щодо надання комунальних послуг. Згідно закону функції керування будинком мають бути передані управителю.


Після нього виступала спеціаліст управління Олена Герич, яка детально розповіла присутнім про нові моделі організації договірних відносин щодо надання комунальних послуг. Запевнила присутніх, що не потрібно піддаватися на провокації, не брати на себе зайві обов’язки, адже управитель чи голова ОСББ не є надавачем послуг. Власне, аби роз’яснити що у їх компетенції, а що ні – було основною метою зібрання.


На завершення учасники обговорили проблеми в галузі, які є актуальними на сьогодні.

Additional information