У список переможців обласного конкурсу проектів додано ще один бориславський

Обласний конкурс проектів місцевого розвитку – це та унікальна можливість отримати фінансування на втілення простих та суспільно корисних ідей у життя. Вперше конкурс стартував ще у 2011 році. Та за перших п’ять років вдалося реалізувати лише 500 проектів. На сьогодні конкурс уже набрав чималих оборотів і цьогоріч на старті реалізації уже 1007 проектів, які стали переможцями конкурсу у 2018 році, серед них – 18 по Бориславу та 4 по Східниці.

 

Цього четверга на сайті Львівської обласної ради було опубліковано Перелік переможців обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2018 рік. Після оголошення списку потенційних переможців, яких налічувалось 976, керівництво області вирішило вирівняти кількість переможців до 1000. Відтак у проектів, які не увійшли до цього списку, появилась можливість ще раз поборотись за перемогу. В результаті до списку переможців додали ще 31 проект, де потрапив і Борислав із проектом «Капітальний ремонт в частині заміни вікон приміщень в ЗОШ І-ІІІ ст. №1 по вул. Шкільній, 11 в м. Бориславі Львівської області».

 

Згідно підрахунків, загальна вартість наших 22 проектів-переможців становить 5 026 869 грн., із них 2 488 501 грн. – кошти обласного бюджету, решта дофінансування за умовами конкурсу лягає на плечі міського бюджету (1 387 347 грн.), спонсорів (441 460 грн.) та самої громади (фінансовий внесок - 473 521 грн., нефінансовий внесок - 236 040 грн.).

 

Як наголосила начальник відділу розвитку Бориславської міської ради Оксана Балабанська, попереду грандіозна праця з втілення кожного проекту в життя. «Долучитись пропоную кожному, – пише на своїй сторінці у соцмережі Facebook пані Оксана. – Обирайте цікавий вам напрямок і проявіть себе в ролі менеджера, прораба, фінансиста, будівельника, електромонтера, водія, різноробочого... Все на волонтерських та спонсорських засадах. Можливі нефінансові внески (робота, матеріали, транспорт...) Кожна «крапля» об'єднання громади – на «вагу золота» для теперішніх і майбутніх проектів!!!»

 

Детальнішу інформацію про те, як долучитись до втілення проектів у життя можна отримати у відділі розвитку міста Бориславської міської ради за телефоном 5-41-46.

 

Зробимо місто кращим разом!

Additional information