Відпочинок влітку

Шановні опікуни, піклувальники нагадуємо Вам про те, що незабаром Ваші підопічні йдуть на літні канікули. Ви маєте можливість організувати для них відпочинок змістовного дозвілля.

 

Оздоровлення дітей в літній період – складова частина роботи зі зміцнення та збереження фізичного та психічного здоров'я дітей. Літо – найкраща пора, щоб розпочати рішучі дії задля зміцнення здоров'я дитини. А оздоровлений та загартований організм легше переносить фізичні і розумові навантаження.


Звертаємося також до профспілкових комітетів підприємств, установ, організацій міста знайти можливість підтримати своїх працівників та виділити кошти на оздоровлення їх дітей.

 

Дитина пільгової категорії має право на забезпечення безкоштовною путівкою до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку за рахунок бюджетних коштів один раз на рік за умови, що така путівка не надавалась їй у поточному році за рахунок бюджетних коштів.

 

Перелік документівнеобхідних для постановки на облік для отримання путівки на оздоровлення дітей пільгових категорій:

1. Заява від одного з батьків/опікуна

2. Свідоцтво про народження дитини (копія 2 шт)

3. Довідка про присвоєння дитині ідентифікаційного коду (копія 2 шт)

4. Документ, який підтверджує належність дитини до певної пільгової категорії (копія 2 шт)

5. Довідка з навчального закладу про те, що дитина не оздоровлювалася у поточному році за рахунок бюджетних коштів.

6. Медичні дані дитини.

 

на зазначені копії заявник повинен пред’явити оригінали документів

 

Для цього Вам необхідно звернутись до Управління праці соціального захисту населення у м. Бориславі по вул. Грушевського, 7 із заявою про те, що Ви бажаєте отримати путівку для оздоровлення Вашої дитини.

 

За більш повною інформацією звертайтесь у службу у справах дітей Бориславської міської ради за адресою:  м. Борислав,  вул. Карпатська Брама, 14 (приміщення податкової інспекції, 4-ий поверх)  та  телефонуйте (03248)         5-22-36.

Не зволікайте та не будьте байдужими до своїх підопічних дітей!

 

Начальник служби у справах дітей,

Г.Подставек

Additional information