Продовжуються роботи з облаштування нового майданчика на СОК «Нафтовик»

Ще у листопаді минулого року в рамках реалізації спільного проекту Міністерства інфраструктури України, управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації та Бориславської міської ради було підписано Угоду про будівництво комплексного спортивного майданчика зі штучним покриттям на спортивно-оздоровчому комплексі «Нафтовик».

 

Проект цього майданчика став переможцем конкурсу проектів Державного фонду регіонального розвитку. Роботи було розпочато одразу після отримання фінансування з бюджетів облдержадміністрації (500 000 грн.), нашого міста (439 000 грн.) та ДФРР (1 600 000 грн.). Майданчик розрахований для декількох видів спорту, а саме тенісу, бадмінтону, волейболу та баскетболу.

 

На зимовий період роботи було тимчасово припинено, але з настанням сприятливих погодних умов облаштування нового майданчика відновилося.

 

На сьогодні уже повністю готова основа, пробурено 56 лунок для стовпців огорожі та встановлено самі стовпці. Цього тижня буде доставлено ще 26 стовпців і завершено огорожу. Після остаточного закріплення основи (через два тижні) буде вистелено штучне трав’яне покриття. Коли будуть завершені усі роботи по самому майданчику перейдуть до благоустрою території навколо нього.

 

Наразі на СОК готуються до недільного матчу Першості Львівської області з футболу сезону 2018 року. ФК «Нафтовик» прийматиме гостей на своєму полі та змагатиметься за першість із ФК «Скеля» (м. Жовква). Тож запрошуємо усіх любителів футболу на стадіон «Нафтовик» 13 травня на 14:00 підтримати нашу команду та зарядитися енергією спортивного духу.

 

 

 

 

Additional information