Грантова допомога по проектах безпеки людини від МЗС Японії

Бажання зробити світ кращим завжди породжує бажання допомогти у добрій справі. У сучасному світі таку практику втілення мрій у життя уже давно застосовують з допомогою найрізноманітніших грантовий програм і конкурсів, де дієві ідеї на благо майбутнього отримують фінансову підтримку. Однією із таких можливостей є запропонована Урядом Японії програма фінансової допомоги для проектів розвитку, яка призначається для задоволення різноманітних потреб країн, що розвиваються. Ця програма, яка також відома як «програма Кусаноне», сприяє проектам, що пропонуються різними організаціями - як неурядовими організаціями, так і місцевими органами влади. Програма Кусаноне набула високого рейтингу завдяки тому, що вона забезпечує гнучке та швидке сприяння основним проектам розвитку.

 

Скористатися відповідної програмою можливо і в Україні. Згідно її умов надається безвідплатна фінансова допомога неурядовим організаціям, лікарням, початковим школам, науково-досліджувальним інститутам та іншим неприбутковим організаціям з метою допомоги задля здійснення проектів розвитку цих організацій.


Наявність коштів програми Кусаноне у кожній окремій країні забезпечується Офіційною Допомогою Розвитку (ОДР) разом із новітніми видами співробітництва, що впливатимуть на добробут суспільства.

 

Тому пропонуємо переглянути БУКЛЕТ, який в загальних рисах описує завдання, необхідні процедури та інші вимоги для отримання допомоги по програмі Кусаноне.

Additional information