Вшануймо пам’ять загиблих за Україну

20 травня – День пам’яті жертв політичних репресій, який був започаткований для гідного вшанування гіркої долі тих людей, які були непотрібними для радянської системи, а також привернення уваги суспільства до трагічних сторінок історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології. Цьогоріч ми відзначаємо 80-ті роковини Великого терору – масових політичних репресій 37-38 років, які у той період були різко посилені та доведені до максимуму своєї інтенсивності. Тоді ж було арештовано за обвинуваченням в антирадянській діяльності 1 548 366 чоловік і з них розстріляно 681 692 (тобто в середньому розстрілювали приблизно 1000 осіб в день).

 

Тому закликаємо усіх членів політичних партій та їх осередків, громадських організації, колективи закладів культури, освіти, а також небайдужих громадян вшанувати пам’ять жертв політичних репресій покладанням квітів до їхніх могил на території нашого міста.

 

Також нагадуємо, що у цей день варто обмежити проведення розважальних заходів і приспустити Державний Прапор із чорною стрічкою на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій й на інших спорудах.

Additional information