17 травня - День Вознесіння Господнього

На 40-й день після Великодня православна церква святкує одне з дванадцяти головних свят року – Вознесіння Господнє – день, коли Христос вознісся на небо і сів «праворуч від Отця». Після свого воскресіння Він з'являвся своїм учням, розмовляв з ними і повчав їх, звелів чекати пришестя Святого Духа. Він піднявся з учнями на гору Єлеонську, де востаннє благословив їх та вознісся на небо.

 

Цей день наповнений особливим світлом і святістю й заслуговує особливих молитов та щирості серця. Тому сьогодні звернімо свій погляд до неба і згадаймо про Ісуса Христа, який береже нас і направляє, складімо руки в молитві і попросімо спільно здоров’я для своїх близьких людей та миру і благополуччя у нашій державі.

 

Тож шановні бориславці, східничани, мешканці та гості нашого краю нехай Вознесіння Господнє подарує вашим серцям віру, розумам – надію, а здоров'ю – силу! Нехай люди, яких ви зустрінете, будуть праведними, а дороги, якими ви підете, ведуть вас до справжнього щастя. Нехай ваші оселі зігріє сонце і промені наповнять їх добром, радістю та щастям!

 

Ігор Яворський,

міський голова

Additional information