Тренінг-терапія для учасників АТО

Цього понеділка психологом Бориславського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ксенією Гарапко спільно із спеціалістом міського центру зайнятості Марією Шах та за участю спеціаліста ресурсного центру допомоги для учасників АТО, військового капелана та психотерапевта о. Олега Саламона було організовано психологічний тренінг-терапію на тему: «Звільнення та релаксація, як допомога при пережитій травмі або стресі».

 

Основною темою виступила теза «Як звільнитися від пережитого стресу або травми». Питання реабілітації й адаптації учасників АТО нині є новим для України і одним з найбільш значущих. Психологічний стан бійця, що повернувся в мирне життя є дуже важливим, адже травматичний стрес, що часто виникає під час військових дій, є одним з головних внутрішніх бар’єрів на шляху адаптації до мирного життя та, як наслідок, проблем з пошуками роботи, конфлікти в сім’ях, зловживання спиртними напоями.

 

Учасники тренінгу ознайомилися з поняттям «стрес» та методами усунення і профілактики даного явища. У ході зустрічі також було обговорено ряд проблемних моментів, з якими стикаються демобілізовані учасники АТО.

Additional information