Міжнародний день вишиванки у Бориславі

Вчора Борислав відзначав потрійне свято - День Вознесіння Господнього, День вишиванки та прийдешній День Європи (19 травня). З такої святкової нагоди всемилостивий Господь послав чудову погоду, бориславці одягнули свої барвисті вишиванки, а на площі перед міською радою відбувся флешмоб "Україна - це Європа".

 

Того дня настрій був у всіх надзвичайно піднесеним і сповненим радості, відчуття патріотизму та єдності. На площі перед міською радою відбулось невеличке святкування, де талановиті учні ЗОШ №1 продемонстрували чудовий сучасно-традиційний український танок, а також були розгорнуті три "вишиваних рушники", дбайливо виготовлені майстрами Дитячої школи мистецтв для проведення флешмобу.

 

Як зауважив у своєму вітальному слові міський голова Ігор Яворський, вишиванка є ідентифікатором українців по цілому світі і тому заслуговує до себе особливої поваги та шани: "Сьогоднійшній день є особливим тим, що День вишиванки співпав із одним із найбільших релігійних свят року - Днем Вознесіння Господнього. Це особливий знак того, що Бог благословляє нас як народ, свідомий того звідки його коріння і який трепетно береже власні традиції. Також не забуваймо продовжувати починання нашого земляка Івана Франка, котрий першим започаткував носіння традиційної вишиванки під офіційний піджак і активно популяризував цю свою нову "модну" тенденцію. Наша нація має колосальний спадок, який ми не в праві втратити, тож будьмо гідними нащадками славного народу".

 

 

 

 

 

 

 

Additional information