Боротьба за ЦБВО та екологію у місті продовжується

Минулої п’ятниці, 18 травня, у стінах Львівської обласної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови ЛОДА Ростислава Замлинського відбулася робоча зустріч щодо проблематики роботи у нафтовидобувній галузі структурних підрозділів ПАТ «Укрнафта» в м. Бориславі та на Львівщині загалом.

 

У нараді взяли участь міський голова Борислава Ігор Яворський, голова правління ПАТ «Укрнафта» Марк Ролінс, його заступник Маврікій Калугін, начальник корпоративних кмомунікацій Роман Ільтьо, начальник управління по взаємодії із державним сектором Ольга Магалецька, керівник департаменту паливно-енергетичного комплексу ЛОДА Михайло Мельник та заступник директора департаменту фінансів ЛОДА Іван Нос.

 

На нараді піднімалися проблемні питання, які турбують мешканців Борислава внаслідок реорганізаційних процесів в «Укрнафті» та їх вплив на подальше майбутнє міста.

 

Підсумками зустрічі стало:

  • Борислав, обласна адміністрація та ПАТ «Укрнафта» будуть залучені до написання 5-річної програми, направленої на покращення екологічної ситуації в місті з реалізацією твердих проектів;
  • ретельний розгляд керівництвом «Укрнафти» механізму, який дозволить залишити сплату податків у нашому місті;
  • домовленість про продовження наради найближчим часом уже на території Борислава, на якій також буде присутнє керівництво ПАТ «Укрнафта».

 

Нагадаємо, що на початку квітня цього року стали відомими результати зборів Наглядової ради ПАТ «Укрнафти», серед яких і було оголошено рішення, за яким передбачалася передача та переведення до нової структурної одиниці «Управління нафтопромислового сервісу» всіх об’єктів та персоналу центральних баз виробничого обслуговування та бригад з контролю за свердловинами. Відповідно це рішення стосувалося і Бориславської центральної бази виробничого обслуговування, що викликало чимале незадоволення громади.

 

Відтак міська влада разом із депутатами та представниками громадськості вживає усіх можливих заходів, щоб не допустити втілення в життя початкових задумів ПАТ "Укрнафта", які можуть значно погіршити як фінансову так і екологічну ситуації у місті.

Additional information