Підтримайте хороші ініціативи!

Ще 17 квітня партія «БПП «Солідарність» оголосила старт Платформи проектного фінансування на конкурентній основі «Відкрита Солідарність» і початок конкурсу проектів для громадських організацій. Сума фінансування – до 50 000 грн. Загалом на конкурс були подані 83 проекти. До участі у конкурсі було допущено лише 72 проекти, серед яких і два Бориславських.

 

Можливістю отримати фінансову підтримку для реалізації задуманого скористалися Колектив центральної міської бібліотеки та Бориславська міська філія Всеукраїнської громадської організації “Союз Українок”, які подали проект стосовно сприяння активному залученню жінок до політичного і суспільного життя країни, розширенню їхніх можливостей. Також не хотів втратити такий шанс і квартальний комітет «Губичі». За підтримки Бориславської міської ради, ЗОШ № 9, ГО “Самооборона Борислава” та Релігійних громад мікрорайону Губичі небайдужі мешканці району мають на меті удосконалення системи збору твердих побутових відходів безпосередньо з джерел їх виникнення прогресивним методом за допомогою встановлення відповідних контейнерів та шляхом зміни свідомості громадськості до навколишнього середовища і покращення екологічного стану міста.

 

Щоб підтримати проекти необхідно перейти за посиланням http://open.solidarnist.ua/?page_id=630Проголосувати може кожен, хто зареєструвався на електронній платформі «ВІДКРИТА СОЛІДАРНІСТЬ». Одна людина може віддати не більше 3 (трьох) голосів за різні проекти. Голосування відкрите ще до 23 травня. Поспішайте!

Additional information