Скоро відкриття нового спортмайданчика на СОК "Нафтовик"

Як ми уже повідомляли раніше, минулого року в рамках реалізації спільного проекту Міністерства інфраструктури України, управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації та Бориславської міської ради було підписано Угоду про будівництво комплексного спортивного майданчика зі штучним покриттям на спортивно-оздоровчому комплексі «Нафтовик». На сьогодні роботи над облаштуванням майданчика ведуться доволі активно і вже скоро підійдуть до свого завершення.

 

За минулий тиждень працівники довстановили стовпці для огорожі та змонтували самі секції огорожі. Сьогодні уже була встановлена хвіртка на вході у майданчик. До кінця цього тижня буде остаточно вирівняно бетонну поверхню основи під штучне покриття, до викладання якого візьмуться одразу ж із настанням сприятливіших погодних умов.

 

Нагадаємо, що проект цього майданчика став переможцем конкурсу проектів Державного фонду регіонального розвитку. Роботи було розпочато одразу після отримання фінансування з бюджетів облдержадміністрації (500 000 грн.), нашого міста (439 000 грн.) та ДФРР (1 600 000 грн.). Майданчик розрахований для декількох видів спорту, а саме тенісу, бадмінтону, волейболу та баскетболу.

 

 

 

 

 

Additional information