Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах «Артек» і «Молода гвардія»

Управління праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради, щодо внесених змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги і підтримки, в дитячих центрах «Артек» і «Молода гвардія», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 04.04.2018 № 241, повідомляє наступне.

 

Відповідно до абзацу другого пункту 5 зазначеного Порядку «дитина забезпечується путівкою до зазначених дитячих центрів за рахунок бюджетних коштів один раз на рік за умови, що така путівка не надавалася їй у тому самому році за рахунок коштів місцевих бюджетів. При цьому путівкою до одного і того самого дитячого центру дитина забезпечується один раз на два роки».

 

Зміни до зазначеного Порядку (крім пункту 3) вступають в силу з моменту опублікування постанови Кабінету Міністрів України від 04.04.2018 № 241. Таким чином, відлік видачі путівок до дитячих центрів починається з 04.04.2018 року.

 

За додатковою інформацією мешканці м. Борислава та смт. Східниці, які відносяться до пільгових категорій просимо звертатись в Управління праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради по вул. Грушевського, 7 м. Борислав каб. №7 тел. (0248)5-00-54.

Additional information