Дорогу на Дрогобицькій відремонтує ОНУР

Напрямок до м. Дрогобича вже скоро повинен стати проїзним. 25 травня відбулись відкриті торги по об’єкту капітальний ремонт по вул. Дрогобицькій від буд. № 515 (від першого переїзду) до межі міста у Бориславі.

 

В конкурсі взяли участь ТЗОВ «Онур  Конструкціон Інтернешнл» і  ТОВ «Автомагістраль - південь». Переможцем стала компанія ОНУР, на капітальний ремонт закладено кошти в сумі 11 млн. 161 тис. 300 грн.  Згідно законодавства про закупівлю після 10 днів буде підписано угоду і компанія приступить до виконання робіт.

 

Заступник міського голови Роман Садлівський зазначив: «Капітальний ремонт ця ділянка дороги не бачила вже приблизно 20 років. Тепер ми беремось до її відновлення. А оскільки наступна частина дороги (біля Нафтопереробного заводу) вже відремонтована, то мешканці зможуть повноцінно користуватись даним маршрутом».

 

Також зазначимо, що впродовж минулого тижня проводився поточний ремонт по вул. Дрогобицькій (від т.з. Рогатки до переїзду).  Вирівнювання дорожнього покриття відбувалось з допомогою спеціалізованої машини MADPATCHER струменево-ін'єкційним методом, що дозволило провести ремонт значно більшої ділянки дороги, аніж коли б проводився стандартний ямковий ремонт з фрезеруванням, асфальтуванням і каткуванням

Additional information